שאלות נפוצות

בביוגאיה ניתן להשתמש במגוון מצבים. החיידק לקטובצילוס רוטרי אשר בביוגאיה הוכח כיעיל מאד בהפחתת בכי בתינוקות עם קוליק )גזים); בעבודה מדעית מקיפה שנעשתה בנושא הקוליק בתינוקות, נמצא שחיידק הלקטובצילוס רוטרי הנמצא ב ביוגאיה פרוטקטיס בייבי, הוא החיידק הפרוביוטי היחידי, שהינו יעיל בהפחתת בכי בקוליק בתינוקות. בנוסף הוכח מחקרית כיעיל מאד לטיפול בשלשולים, עצירות, כאבי בטן ובתופעות לוואי של נטילת אנטיביוטיקה. לאחרונה התפרסם מאמר בכתב העת היוקרתי לרפואת ילדים  PEDIATRICS על מחקר שהוכיח, שפעוטות במעונות יום, שלקחו באופן יומי ביוגאיה לחיזוק מערכת החיסון, חלו פחות ב 67% במחלות שלשולים ובמחלות בדרכי הנשימה.

  • ביוגאיה מכילה את חיידק הלקטובצילוקס רוטרי פרוטקטיס . חיידק שלגביו יש לביוגאיה פטנט. חיידק זה הינו אחד מזנים אחדים ובודדים של פרוביוטיקה, אשר גדלים באופן טבעי במערכת העיכול ולכן הוא מותאם לשגשג בסביבה זו. 
  • לקטובצילוס רוטרי הינו אחד מזני הפרוביוטיקה הנחקרים ביותר במדע, הן מבחינת הבטיחות שלו והן מבחינת היעילות שלו במגוון מצבים.

•  לביוגאיה יש ניסיון בינלאומי של מעל 20  שנה והיא ערובה למוצרי פרוביוטיקה איכותיים אשר תוכננו ונארזו להבטחת חיי מדף יציבים של חיידקים פרוביוטיים חיים במשך חודשים רבים,  גם בטמפ' הסביבה (עד 25o C )

המינון היומי המומלץ של ביוגאיה פרוטקטיס בייבי הוא 5 טיפות פעם אחת ביום.  מינון זה מספק לגוף בכל יום 100 מיליון חיידקים חיים יוצרי מושבות ( 108CFU)

את טיפות הביוגאיה פרוטקטיס בייבי ניתן לתת בכפית, באוכל, או בשתייה לא חמים . אימהות מניקות יכולות לטפטף על פטמת השד. לפני מתן הטיפות יש לנער היטב את הבקבוק.

באופן נורמאלי ניתן להבחין בהשפעת הביוגאיה כבר לאחר מספר ימים. תינוקות רבים יכולים להרגיש בהשפעה כבר לאחר 2-4 ימים. במחקרים שנערכו בתינוקות עם קוליק) גזים) לרוב ראו השפעה כבר לאחר שבוע ולכל המאוחר ראו השפעה לאחר שלושה שבועות.

כן. חיידק הלקטובצילוס רוטרי הנמצא בביוגאיה פרוטקטיס בייבי הוא אחד מהחיידקים הפרוביוטיים הנחקרים ביותר הן מבחינת היעילות שלו והן מבחינת הבטיחות שלו. בטיחות חיידק הלקטובצילוס רוטרי נחקרה בפגים ,תינוקות, פעוטות ,ילדים,  במבוגרים בריאים ובמבוגרים מדוכאי חיסון (חולי HIV )

במחקרים הללו לא נמצאו שום תופעות לוואי רציניות בנחקרים שקיבלו את חיידק הלקטובצילוס רוטרי עד למינון המרבי של 10 מיליארד חיידקים חיים ביום .(108 CFU)

כן, לביוגאיה פרוטקטיס בייבי יש כשרות שלOU

לא אין תעודת כשרות לטבליות לעיסה. יחד עם זאות, טבליות לעיסה ביוגאיה אינן מכילות מרכיב שמקורו מהחי.

התנאים בהם לקטובציוס רוטרי נצרכים אינם רלוונטים. הדבר החשוב ביותר הוא שחיידק הלקטובצילוס רוטרי פרוטקטיס יילקח באופן קבוע מדי יום בשעה אשר נוחה ומתאימה לתינוק או לילד .אנו ממליצים לתת את הביוגאיה בשעה קבועה מידי יום כדי לשמור על לוח זמנים קבוע.

טיפות ביוגאיה פרוטקטיס אינן מכילות לקטוז, אינן מכילות חלבון חלב פרה ואינן מכילות חלבון סויה. טיפות ביוגאיה פרוטקטיס בייבי בטוחות לשימוש עבור תינוקות אלרגיים לחלב, תינוקות עם רגישות ללקטוז ותינוקות אלרגיים לסויה.

טבליות לעיסה ביוגאיה אינן מכילות לקטוז, אינן מכילות חלבון חלב פרה ואינן מכילות חלבון סויה. טבליות לעיסה ביוגאיה בטוחות לשימוש עבור ילדים אלרגיים לחלב או לסויה, או ילדים עם רגישות ללקטוז.

בביוגאיה פרוטקטיס בייבי שעורה משמשת כרכיב תסיסה עבור התרבית הפרוביוטית במוצר. אף על פי כן בבדיקות אנליטיות של המוצר ממעבדה מוסמכת לא נמצאו כלל שאריות של גלוטן בטיפות.

לא, ניתן לשמור את הביוגאיה במקום מוצל ויבש, בתנאי שהטמפרטורה לא תעלה מעל.25°C  יחד עם זאות, מומלץ לשמור את הביוגאיה במקרר על מנת להבטיח על שמירת טמפרטורה נאותה בכל זמן ובכל שעה. חשיפה של ביוגאיה לטמפרטורות גבוהות עלול לפגוע ביעילות המוצר

ניתן להשתמש בביוגאיה פרוטקטיס בייבי עד 3 חודשים מרגע פתיחת המוצר, לאחר מכן המוצר כבר לא יעיל, אך אין זה מסוכן לצרוך אותו.

מינון מומלץ מגיל 3 שנים ומעלה: 1-2  טבליות ליום.
השתמשו באופן קבוע לפעילות מיטבית של המעי או בזמנים בהם יש תחושת אי נוחות בבטן.
אין לעבור על המינון המומלץ. שימוש יתר יכול לגרום לשלשול בשל כמות הממתיק במוצר.