הזמנה לאקדמיה
BioGaia Pro-Fessional

תמונה1-removebg-preview (1)

לנשות מקצוע הורות ומיילדות

מפגש ראשון - הכוח של "ביחד"

אנחנו נרגשות להזמין אותך למפגש הראשון של BioGaia Pro- fessional, מפגשים מקצועיים לנשות מקצוע  מובילות בתחום הריון ולידה בהם נביא את המחקרים והכלים החדשניים ביותר שיעזרו לך להתקדם מקצועית בפן השיווקי ובפן המדעי. המטרה של מפגשים אלו לחזק את הקהילה המקצועית וליצור שיתופי פעולה בתוך הקהילה, להפגש פנים אל פנים לשיחות מפרות ולקחת רגע מהיומיום העמוס ולהתפנק. לתת את הזמן לעצמנו לצמוח.

מתי?

יום שלישי
21.05.2024
12:30 - 9:30

איפה?

"מי קמפוס"
רח' הלחי 31 בני ברק
(באיזור יש חניה חינם וגישה מתחבורה ציבורית לצד חניונים בתשלום)

מה בתכנית?

9:30-10:00 התכנסות. אנו מזמינות אותך להגיע, לקחת בוקר לעצמך. לבחור מקום ולהצטייד בערכת ה- BioGaia Pro-fessional שהכנו עבורך.

10:00-11:00 “The power of two” מאת דביר ברקן  – אחראית תחום רפואי – מוצרי BioGaia

בהרצאתה דביר תיקח אותנו להיכרות מעמיקה עם עולם החיידקים בו אנו חיים (וחיים בנו) ונגלה את הקשר בין מערכת העיכול למוח שלנו. נלמד למשל שכ70% ממערכת החיסון שלנו בכלל נמצאת במעי ומה הקשר בין המיקרוביום למוח. היכרות מקרוב (מאוד) עם מערכת העיכול של התינוק ושלנו.

11:00-11:30 הפסקה לנשנושים ופטפוטים. הכנו נשנושי בוקר טעימים ומפנקים שהם רק התירוץ לעשות את המינגלינג ולהכיר זו את זו.

11:30-12:30 הנעה למכירה ברשת מאת קרן איתן, דולה, יזמית ויוצרת תוכן ברשת, אמא לשלושה ילדים, הקימה את “שבט אימהות”.

בהרצאתה קרן תראה לנו איך להפוך את הנכסים השיווקים שלנו ללקוחות משלמות ותיקח אותנו במסלול שעוברת עוקבת מהרגע שנחשפה לתכנים שלנו ברשת ועד שהיא הופכת ללקוחה משלמת. מתוך הניסיון שלה היא תגלה לנו את כל הסודות איך להפוך את החשיפה למכירה בקלות ובטבעיות.

12:30 הפתעות לדרך- נעניק לכן מתנות קטנות בחשיפת בכורה בארץ! 

×
×

עגלת קניות

רוצים להצטרף לקהילת ביוגאיה לקבלת עדכונים על מבצעים, הטבות ופעילויות מיוחדות?

תנאי השימוש – תקנון חברת פרמהבסט

 1. מבוא
  ברוכים הבאים לאתר BioGaiaIsrael.co.il המופעל על ידי פרמהבסט ו/או נציגיה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה (יחד ולחוד, לפי העניין להלן: “האתר”)
  האתר מופעל כשירות לקהילה. האתר נבנה ועוצב במטרה לספק מידע כללי על ביוגאיה ופרמהבסט ועל מוצרים המיוצרים והמיובאים/משווקים על ידן (בהתאמה).
  האתר אינו מיועד להחליף יעוץ מקצועי/רפואי/ ספציפי לכל עניין בריאותי/תזונתי/ספציפי וכמו כן אינו מיועד לתת הוראות שימוש מלאות בתכשירים ו/או חומרים השונים הנכללים בו. אין אתר זה מיועד להחליף יעוץ של מטפל/ת רפואי בהם רופא/ה, דיאטן/ית או אחות טיפת חלבו/או כל מטפל אחר.
  האתר נועד רק לתושבי ישראל והמידע בו מתייחס רק לישראל. אנא אל תעשו שימוש באתר אם אינכם תושבי ישראל.
  עם כניסתכם לאתר וטרם קבלת שירות כלשהו ו/או עיון בכל מידע שהוא, הינכם מתבקשים לקרוא בעיון את תנאי השימוש הללו. כל ביקור באתר, עיון בנתונים המופיעים בו וקבלת שירות באמצעותו יחשבו כהסכמה מפורשת לתנאי שימוש אלו.
 1. האתר ופעולותיו
  האתר נועד אך ורק לשימוש מסחרי. אין להעתיק, להפיץ ו/או לעשות כל שימוש אחר שאינו שימוש אישי ופרטי בתוכן כלשהו המופיע באתר ו/או בשירותים הניתנים על ידו.
  המידע והתכנים המוצגים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף כלשהו להתייעצות עם בעל מקצוע מתאים. תכני האתר נועדו אך ורק לסייע למשתמשים להרחיב את ידיעותיהם ואין בהם מעבר לכך. יש לזכור שאפילו במקרה בו נשאלה שאלה ספציפית ונענתה תשובה ספציפית, אין להסתמך על מידע זה כייעוץ רפואי או כחוות דעת מחייבת כלשהי, שכן בהכרח המידע המצוי בידי העונה אינו מלא ואינו מספק.
  יש להתייחס לתוכן שבאתר בזהירות המקובלת כמידע בסיסי וכללי בלבד. על המשתמש להיות מודע לכך כי ייתכן והנסיבות האישיות של כל מקרה ומקרה שונות מהמפורט באתר והן מיוחדות. ייתכן ותכני האתר אינם נכונים במקרה ספיציפי ועל כן חובה להסתמך על ייעוץ רפואי אישי ומקצועי בלבד. 
  גם בעת חרום, אין להסתמך על המלצות האתר, אלא יש לפנות לרופא או לחדר מיון או לכל גורם מוסמך אחר לקבלת עזרה רפואית. עיכוב בפניה לטיפול רפואי והסתמכות על האתר עלול להיות מסוכן ואף קטלני. 
 1. רישום לאתר ופרטים אישיים
  האתר עשוי לקבוע בכל עת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, כי הגישה לשירותים ו/או עמודים ספציפיים בו מוגבלת אך למי שנרשם באתר ועשוי להתנות את השימוש בהם בתשלום או ברישום בלא תשלום תוך אספקת פרטים אישיים כפי שיקבע האתר, וכן לשנות את היקף התשלום ו/או הפרטים הנדרשים לפי שיקול דעתו הבלעדי.
  האתר רשאי להוסיף ו/או לשנות מעת לעת את כללי הגישה למדורים ולשירותים התלויים בקבלת שם משתמש וסיסמה, או להתנות את הגישה אליהם באישור תנאים נוספים כאלו ואחרים.
  אם בכל עת לא תרצו למסור את פרטיכם האישיים – אינכם חייבים לעשות זאת, אלא שלא תוכלו לקבל את אותו שירות שביחס אליו נדרשים פרטיכם.

בהסכמתך להירשם לאתר ומסירת פרטים בו בין באמצעות רכישה ובין באמצעות בקשה ליצירת קשר, הינך נותן הסכמתך להיות חלק ממאגר הלקוחות של חברת פרמהבסט מרחוב שנקר 14, פ”ת שמספרו 700024762 לשם קבלת עדכונים, דיוור מסחרי וכיו”ב.

 1. פעולות המשתמש

אין להציג באתר ו/או לשלוח בדוא”ל ו/או בכל דרך אחרת לפרסם כל תוכן, פרסום, מידע ו/או פרטים אחרים אשר הינם בלתי חוקיים, מטרידים, מעליבים, מפרים את הפרטיות, מזיקים, מאיימים, מהווים הוצאת לשון הרע ו/או שקר מפגיע, לא מקובלים, בוטים, גזעניים, עלולים לפגוע ברגשות הציבור, המעודדים ביצוע מעשה שלא כדין ו/או העלולים להוות בסיס לעילה או אחריות בדין מכל סוג שהוא, וכן לא כל קובץ המכיל וירוסי מחשב ו/או תוכנות מזיקות כלשהן, שינוי האתר ומניעת גישה לשירותים הניתנים בו.
האתר יהיה רשאי בכל עת להסיר ו/או להוסיף ו/או לשנות כל שירות הניתן באמצעותו ו/או במסגרתו באופן מיידי ובלא מתן הודעה מוקדמת, ולא תהיה למשתמש כל טענה בעניין זה.
האתר רשאי, בכל עת, למנוע מכל משתמש את השימוש, כולו או מקצתו, בכל אחד ואחד מהשירותים אותם מספק האתר, כולם או חלקם ולבטל כל רישום חברות באתר, בין בתשלום ובין שלא בתשלום, והכל לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במתן הודעה מוקדמת.

 1. שימושים אסורים באתר

ללא מתן הרשאה כתובה מראש על-ידי החברה, המשתמש אינו רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים הבאים בעת שימושו באתר ובתוכן האתר:

 • לעשות שימוש מסחרי באתר ו/או בתוכן האתר.
 • להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ולאחסן את תוכן האתר, כולו או חלקו.
 • להפעיל או לאפשר הפעלת כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האתר.
 • להציג תוכן מהאתר בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האתר בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת, המשנים את עיצובם המקורי באתר ו/או מחסירים דבר כלשהוא.
 • לשבש ו/או להפר כל זכות של משתמש אחר באתר, לרבות הזכות לפרטיות ו/או לאסוף מידע אישי על המשתמשים באתר ללא הסכמתם המפורשת בכתב, לרבות באמצעים אוטומטיים.
 • לפגוע בכבודו ו/או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או להשתמש באתר ו/או בתוכן האתר כדי לפגוע בשמו הטוב של כל אדם ו/או לפרסם דברי הסתה, הונאה, תרמית, לשון הרע ו/או כל מידע אחר שהינו שקרי, בלתי אמין או שיש בו כדי לפגוע במזיד.
 • שימוש באתר או בתוכן האתר לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט.

אי עמידה במגבלות אלו עלולה להוביל למניעת גישתך לאתר ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית, על-פי כל דין.

 1. המוצרים ואופן הרכישות
  • האתר מציע למשתמשים רכישתם של מוצר/ים שונים, בדגמים, סוגים וכמויות שונות בשיטות מכירה שונות ומגוונות, העשויים להשתנות מעת לעת והכול בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה. מובהר בזאת כי החברה רשאית בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי להוסיף ו/או לגרוע מוצרים המוצעים למכירה באתר וכן לקבוע את אופן מכירתם ואת מחירם, לרבות דמי משלוח.
  • המחירים המתפרסמים באתר לצד המוצרים המוצעים למכירה, לרבות בדפי המוצר, הינם המחירים הרגילים של המוצרים בחברה ואינם מחירי שוק (להלן “המחיר הרגיל”). בהתאמה, מחירי מבצע ו/או מחירים מיוחדים המוצגים ו/או שיוצגו באתר ביחס למוצרים אלו ואחרים הינם מחירים מוזלים ביחס למחיר הרגיל המתפרסם באתר של המוצרים האמורים.
  • האחריות לבדיקת מחירי השוק של המוצרים לפני רכישת מוצרים חלה על המשתמשים בלבד ולפיכך, ממליצה החברה למשתמשים לבצע בדיקה של מחירי השוק לפני ביצוע כל פעולה באתר ולפני רכישת המוצרים באתר.
  • כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע”מ. בנוסף, האתר עשוי להציג או למכור מוצרים, שרותים ו/או מחירים השונים מאלו הקיימים בסניפי החברה, ולפיכך לא תהיה כל אפשרות לדרוש או לבצע קנייה בסניפי החברה של מוצרים, שרותים ו/או מחירים בהתבסס על המופיע באתר.
  • באמצעות האתר ניתן לרכוש מוצרים עד גמר המלאי. היה ולאחר המכירה התברר כי המוצר אזל מהמלאי, במקרה שכזה החברה תזכה את המשתמש בגין המוצר החסר והוא לא יחוייב על מוצר שלא סופק בפועל. לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כנגד החברה בגין מוצרים שלא סופקו (שכאמור, יבוצע זיכוי בגינם).
  • רוב המוצרים המוצעים למכירה באתר מלווים בתמונות אשר נועדו לדמות בצורה הקרובה ביותר את המוצר עצמו ובמפרטים טכניים. ליד כל מוצר מוצג מחירו של המוצר כולל מע”מ. במקרה של פער או הבדל בין התצלום לבין המפרט הטכני, יגבר התיאור במפרט הטכני ו/או באתר על התיאור הנשקף מהתצלום. למען הסר ספק, תמונת המוצרים המוצעים למכירה, הינו להמחשה בלבד, על כן, אין החברה אחראית לפער מכל סוג בין המוצרים הנרכשים למפרט הטכני, תצלום המוצר ותיאורו.
  • היה מחמת טעות שבתום לב, המוצר אותו קיבל הרוכש, לרבות המפרט הטכני אינו תואם את המוצר המופיע באתר, הרוכש יפנה לחברה ויטופל על פי הנהלים ותנאי השימוש הנהוגים בחברה.
  • התחייבות לאיכות וטיב המוצר הינה מחובתו של היצרן ו/או הספק, בכפוף לחוקים ולתקנות להגנת הצרכן.
  • מובהר כי האתר משמש למכירה קמעונאית בלבד. מחירי המוצרים המוצעים באתר והמבצעים שבו תקפים לרכישה באמצעות האתר בלבד ונתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.
 1. הזמנת מוצרים ואופן הטיפול בהזמנה
  • לצורך הזמנת המוצרים, יבחר הלקוח את המוצרים אותם ירצה לרכוש ויעבור ל”קופה”, שם יסקור את המוצרים שבחר. לאחר מכן, יזין הלקוח פרטי הזדהות בודדים, כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני וטלפון, כתובת למשלוח ופרטי כרטיס האשראי לחיוב. בכדי להבטיח שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים והמלאים אחרת לא תוכל החברה להבטיח את ביצוע הקניה. אי מילוי מלוא הפרטים הנדרשים לחברה לא יאפשר לבצע הזמנה בפועל של המוצר/ים
  • ההזמנה תירשם במחשבי החברה. כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה תוך מספר שעות מסיום הליך ביצוע ההזמנה.
  • יובהר ויודגש, משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את החברה. רישומי מחשב עיבוד הנתונים של החברה, המנהלת רישום ממוחשב של כל הפעולות באתר כאמור, יהוו ראיה לכאורה לאמור בהם.
  • מובהר בזאת, כי הקלדת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין והעושה כן צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לחברה עקב שיבוש הליכי המכירה.
  • ביצוע פעולת תשלום באתר, יעשה ע”י בעל כרטיס האשראי. כל עסקה תדרוש אישור מקדים של חברת האשראי בהתאם לפרטים שנמסרו ע”י הלקוח לצורך ביצוע הרכישה.
  • במקרה בו לא אושרה העסקה על-ידי חברות האשראי , תינתן הודעה מתאימה כי העסקה אושרה או נדחתה. לצורך השלמת הרכישה, במידה ולא אושרה העסקה, יידרש הרוכש ליצור קשר טלפוני עם מוקד המכירות של החברה בטלפון תוך יום עסקים לצורך הסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור העסקה על-ידי חברת כרטיסי האשראי ובכפוף לעמידה בהוראות תקנון תנאי שימוש זה.
  • בקשה של רוכש לשינוי פרטי כרטיס אשראי או אופן החיוב, ככל שתאושר על ידי החברה על פי שיקול דעתה הבלעדי, עשויה להיות מחויבת בתשלום עמלה על ידי חברת כרטיסי האשראי (ככל שתאושר על ידי חברת כרטיסי האשראי) והרוכש מתחייב לשאת בתשלום עמלה כאמור.
 2. הזכאים לרכוש באמצעות האתר

רשאים להשתתף ברכישות המבוצעות באמצעות אתר זה משתמשים אשר עומדים בתנאים המצטברים המפורטים להלן:

 • משתמשים בני 18 ומעלה בעלי תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל. היה והרוכש קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות ללא אישור אפוטרופוס, יראה השימוש באתר כמאושר על ידי האפוטרופוס.
 • המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי תקף, בעל תא דואר אלקטרוני ובעל אמצעי התקשרות בישראל (טלפון נייח ו/או טלפון נייד).

למען הסר ספק מובהר כי לחברה נתונה הרשות בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי למנוע ממשתמשים את הגישה לרכישת מוצרים ו/או לבטל את חשבונם באתר החברה, היה והתנהגותם אינה הולמת ו/או היה והם מבצעים שימוש בלתי ראוי או בלתי סביר באתר, לרבות אי ציות לתנאי השימוש ו/או למדיניות הפרטיות ו/או אם כרטיס האשראי של המשתמש נחסם או הוגבל לשימוש.

החברה תהיה רשאית להתנות בכל עת את הכניסה ו/או השימוש באתר, כולו או חלקו, ברישום ו/או בתשלום, ומבלי שתהיה למשתמש כל טענה, זכות ו/או תביעה בקשר לכך.

 1. ביטול עסקה והחזרת מוצרים
 • מוצר אשר נרכש באתר ניתן לבטלו בכפוף להוראות החוק ונהליי משרד הבריאות, באמצעות הודעה בכתב או בטלפון לחברה, שיפורטו בה שמו המלא, מספר תעודת הזהות של הרוכש,שם המוצר, תאריך הרכישה ומספר חשבונית מקור שהתקבלה מהחברה בקשר לעסקה ואמצעי התקשורת עימו (להלן “הודעת הביטול”), באמצעות מוקד שירות הלקוחות של החברה בהודעת ווטסאפ בטלפון 052-4772185 ובדוא”ל info.customerservice@Pharmabest.biz החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בכתב המכיל את תנאי העסקה, לרבות  ומבלי לגרוע תיאורו ומחירו של המוצר וכד’, לפי המאוחר מבניהם, כדלקמן והכל בהתאם להוראות החוק:
 • בביטול עסקה עקב פגם במוצר, על הרוכש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית בלי שנעשה בו שימוש, במהירות האפשרית מרגע גילוי הפגם ולא יעלה על 14 יום ממועד רכישתו בדואר רשום למשרדי החברה, רחוב שנקר 14, קרית אריה, פ”ת 4951394, בצירוף שם הלקוח, כתובתו, מספר טלפון ליצירת קשר וכן העתק מחשבונית הרכישה והוא נותן בזאת את הסכמתו לכך שהחברה תעביר את פרטיו ופרטי תלונתו ליצרן ו/או הספק של אותו מוצר פגום לכאורה.
 • ככל שימצא שאכן מדובר במוצר פגום, לשיקולה של החברה במקרה זה, האם להחליף את המוצר או לזכות את הרוכש.
 • היה והחברה החליטה לזכות את הרוכש בכפוף לאמור לעיל, החברה תזכה בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת המוצר, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו.
 • היה והחברה החליטה להחליף את המוצר הפגום לכאורה, אשר הגיע לידיו של הרוכש, המוצר יוחלף בכפוף להחזרתו של המוצר כאמור לעיל לכתובת שמסר הרוכש במעמד ההחזרה תוך 7 ימי עבודה.
 1. ביטול רכישה שטרם נמסרה

כל הזמנה שטרם נשלחה ניתן לשנות ו/או לבטל. הזמנה שבוטלה תחוייב בדמי ביטול בסך 19.9 שקלים חדשים.
הזמנה שנשלחה אך לא נמסרה – לא ניתן לשנות את תוכן ההזמנה, אבל ניתן לבטל אותה. דמי הביטול הם 5% משווי ההזמנה בתוספת של עד 60 שקלים חדשים דמי משלוח, בהתאם לסוג המשלוח ולשיקול דעת החברה, ובכל מקרה דמי הביטול כולל המשלוח לא יעלו על- 100 שקלים חדשים.
הזמנה שנשלחה ונמסרה – לא ניתן לשנות ו/או לבטל אלא בכפוף לאמור בתקנון זה וכן הוראות הדין.
זיכויים במקרים שפורטו לעיל יינתנו רק לאחר קבלת המוצר חזרה במשרדי החברה ובניכוי דמי טיפול וביטול בסך 19.9 שקלים חדשים.

 1. ביטול העסקה על ידי החברה

מבלי לגרוע מהוראות תקנון זה, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה ו/או ההתקשרות עם המשתמש, גם במקרה בו נשלחה הודעה על ההזמנה למשתמש. התקשרות שבוטלה לא תזכה את המשתמש בכל סעד שהוא ולא יהיו למשתמש כל טענות כנגד החברה:

 • במקרה שבו תיפול טעות בתום לב באחד מן הנתונים המפורטים באתר לגבי המוצר, לרבות מחיר המוצר או תיאורו על בסיסם נערכה ההזמנה.
 • במקרה של השבתה או תקלה בפעילותו התקינה של האתר עקב “כוח עליון”, ו/או עקב מקרה של תקלה מהותית במערכת המחשב, במערכת הטלפונים או במערכות תקשורת אחרות המשרתות את החברה, ו/או בכל מקרה אחר בו יעכבו, ימנעו או ישבשו גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת החברה את פעילותו התקינה של האתר או את אספקת המוצרים.
 • במקרה בו לא עמד המשתמש בהתחייבות מהתחייבויותיו לרבות, אך לא רק, ההתחייבות לתשלום התמורה בגין המוצר שהזמין ו/או בכל מקרה בו מסר המשתמש פרטים לא נכונים ו/או לא מדויקים ו/או לא מושלמים, לרבות במקרה של אי אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי.
 1. מועדי אספקה, הובלה ומשלוח

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להבטיח שההזמנה תגיע במהירות, ובהתאם לסל המוצרים שעודכן בעת הרכישה. יחד עם זאת, עשויות להתרחש טעויות אנוש בעת ליקוט פריטים להזמנה וטיפול במשלוח.

אספקת המוצרים אשר נרכשו באתר ואשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס אשראי, תיעשה על ידי החברה בהתאם למדיניות המשלוחים של האתר תוך עשרה ימי עסקים בתחומי ישראל למעט יישובים מעבר לקו הירוק.

יובהר כי החברה אינה מתחייבת למועד אספקה ולא תהיה אחראית לאיחורים באספקה.
במידה ויתברר כי החברה אינה יכולה לספק את המוצר לרוכש בכתובת שמסר בשל נסיבות שלא ניתן היה לצפותן, תהיה החברה רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד, ותשיב לרוכש את התמורה ששולמה או תבטל את חיוב כרטיס האשראי, והרוכש לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין ביטול העסקה

 1. קישורים

האתר עלול לכלול הפניות וקישורים לאתרים אחרים כלשהם. האתר ו/או החברה אינם בודקים אתרים אלו, אינם אחראים לאמור בהם ואינם מציגים מצג כלשהו באשר לנכונותם והתאמתם של האתרים. כמו כן האתר ו/או החברה אינם אחראים לכל הפרת דין שיבצעו אותם אתרים מקושרים.
אם נתקלתם בקישור שאינו תקין, קישור ו/או יצירה שלדעתכם מפרים זכות כלשהי או כל בעיה אחרת באתר המקושר, אנא הודיעונו ואנו נטפל בכך בהתאם ולפי הצורך. 
הכניסה לאתר מקושר הינה באחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר ו/או החברה אינם אחראים ולא ישאו באחריות כלשהי, לכל נזק ישיר או עקיף, שיגרם למי שבוחר להיכנס לאתר מקושר או לנזק שיגרם לצד שלישי כלשהו. הבחירה להיכנס לאתר המקושר היא בחירת המשתמש, וכל הסיכונים הנובעים מכך מוטלים אך ורק על המשתמש.

 1. קניין רוחני באתר

זכויות הקניין הרוחני באתר, בקוד ששימש ליצירתו, בתכניו, בעיצובו, בלוגואים, בסימנים המסחריים (רשומים ושאינם רשומים) וביתר היצירות שבו, לרבות כל נשוא אחר של זכות קניין ו/או קניין רוחני, (להלן ולעיל בהסכם זה: “התכנים”) שייכות לאתר ו/או לחברה ו/או לבעלי הזכויות המקוריים ואין לעשות בהם שימוש אלא באישור מראש של בעל הזכויות הרלוונטי.

 1. הגבלת אחריות האתר

אנו משתדלים לבדוק את תכני האתר במידת הסבירות, אולם איננו יכולים להבטיח את נכונותם של תכני האתר, עדכנותם או מהימנותם. כל המידע המוגש באתר זה ניתן “כמות שהוא” (as-is) וללא אחריות מכל סוג שהיא.
המשתמש באתר עושה זאת על תנאי שהוא מסכים כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה ו/או טענה מכל סוג שהוא כלפי האתר ו/או כלפי מי מטעמו, לרבות הכותבים באתר, עורכי האתר, בעלי האתר וכיוב’ בגין כל דבר הנכלל באתר ו/או הנובע מהשימוש בו. כל שימוש באתר זה או הסתמכות על תכניו תיעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. חובה על המשתמש לוודא כל פעולה טרם נקיטתה מבלי להסתמך על המפורט באתר.
האתר וכל מי מטעמו לא ישאו באחריות לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהשימוש באתר, בשירותים הניתנים בו, במידע הנמסר באמצעותו או בהסתמכות עליהם. 
המשתמש ישפה את האתר ו/או מי מטעמו בגין כל נזק ו/או תשלום ו/או הוצאה, בין היתר ומבלי לגרוע בכלליות האמור לעיל, בגין ייעוץ משפטי ו/או ייצוג, ו/או הפסד ו/או אבדן רווחים אשר ייגרם להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה ו/או בגין כל תביעה ו/או דרישה שתועלה נגדם בגין שימוש אשר בוצע על ידי המשתמש באתר או בתכניו בין במישרין ובין בעקיפין.
יתכן כי בין התכנים והשירותים הניתנים על ידי האתר יכללו יצירות ו/או תכנים אחרים אשר אינם הולמים את צרכי המשתמשים ו/או שהם מתנגדים להם ו/או שיש בהם כדי לקומם ולהרגיז את המשתמשים ו/או שיהיו בלתי מוסריים ו/או בלתי חוקיים (להלן: “תוכן פוגעני”). 
ככל שתמצאו באתר ו/או בתכניו ו/או בשירותיותוכן פוגעני או אחר שיש בו משום הפרת כל זכות ו/או כל דין, אנא הודיעו על כך מיידית, הסבירו את סיבת הבקשה ואנו נשקול אותה בנסיבותיה. עם זאת, האתר אינו אחראי ואינו יכול להיות אחראי לכל מידע כאמור. 
האתר מיישם מערכות ונהלים שונים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית לאתר ולמשתמשים בו, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, האתר אינו מתחייב ואינו אחראי לכך שהשירותים בו יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם ואף אינו אחראי בגין כל נזק אשר יארע בהינתן גישה בלתי מורשית.
האתר נעזר באמצעים טכנולוגיים למנוע פגיעה בו, בשירותים הניתנים על ידו ובמשתמשים באמצעות תוכנות מזיקות מסוגים שונים. עם זאת, בשל התפתחות הטכנולוגיה המהירה, לצערנו האתר אינו יכול להיות אחראי לפעולתן של תוכנות מזיקות דוגמת וירוסים, “סוסים טרויאניים” וכל קוד מזיק אחר. כל תוכנה מזיקה שתפגע במשתמש בין במישרין ובין בעקיפין עקב שימוש בשירותי האתר וכן כל נזק בין ישיר ובין עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מתוכנות אלו אינם באחריות האתר ו/או יוצריו /או הבעליו ו/או מי מטעמם, שכן אין ביכולתו של זה למנוע את הופעתן של התוכנות המזיקות לחלוטין.

 1. פרטיות

כל האמור בהצהרת הפרטיות יחשב כחלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלו.

 1. שינויים באתר והפסקת השירות

מבנה האתר, עיצובו, תכניו, השירותים שניתנים באמצעותו (בין אם תוכנם ובין אם מידת זמינותם) וכל עניין אחר בו נתון לשינוי בכל עת מבלי שתהיה חובה כלשהי להודיע על כך מראש. שינויים כלשהם כמו גם תפעול האתר השוטף עלולים להיות כרוכים בתקלות, כגון אך לא רק, במידת זמינותם ו/או לעורר אי נוחות כלשהי אצל המשתמש. האתר לא יהיה אחראי לכל טענה ו/או דרישה שתעלה עקב מבנה האתר כאמור ו/או שינויו ו/או כל הנובע מהם.
כל שירות שניתן באתר ללא תשלום עלול בעתיד להנתן כנגד תשלום לפי שיקול דעת החברה ו/או החברהבכל עת, כמו גם רשאי האתר ו/או החברה להוסיף שירותים חדשים, בתשלום או שלא בתשלום וכן לבטל שירותים קיימים בלא הודעה המוקדמת. 
האתר ו/או החברה רשאים בכל עת למחוק כל תוכן המצוי בו ו/או נמסר לו בלא לשמור כל גיבוי ממנו ובלא לתת כל הודעה אודות כך.המשתמש מתבקש לשמור אצלו עותק מכל תוכן כאמור
האתר ו/או החברה אינם מתחייבים ואינם מבטיחים שתכניו והשירותים שבאתרלא יופרעו, יינתנו כסדרם ובאופן רצוף, יהיו נקיים מטעויות, קלקולים ותקלות וכן חסינים מפני גישה בלתי-מורשית, בין אם ביחס לחומרה, תוכנה, קוד, תקשורת האתר, אספקת שירותי האינטרנט לו וכיוב’.

 1. שונות

ככל שבמהלך העבודה עם האתר תאשרו ו/או תחתמו על הסכם נוסף, הרי תנאי שימוש אלו יצטרפו לאותו הסכם. במקרה של סתירה ביניהם, יגברו תנאי השימוש בנוסחם העדכני על ההסכם. 
אנו עשויים לעדכן תנאי שימוש אלו מדי פעם. כשנעשה זאת, נשנה גם את פרטי “תאריך עדכון” בראשם. ובכל עת הנוסח שיהיה באתר באותה עת, כפי שעודכן על ידי האתר הוא זה אשר יחייב את המשתמש. המשך השימוש שלכם בשירות מהווה את הסכמתכם לתנאי שימוש אלו ולעדכונים שלו. אנא בדקו את האתר מעת לעת על מנת לוודא שהינכם מכירים את תנאי השימוש העדכניים החלים עליכם. האתר אינו מיועד לשימוש על ידי קטינים. בעצם השימוש והגלישה באתר הינך מצהיר שעברת את גיל 18 ושהינך כשיר.
הסכם זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך הוא מתייחס לגברים ונשים כאחד. 
השימוש באתר וכן תנאי שימוש אלו בו כפופים אך ורק לחוקי מדינת ישראל. 
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל מחלוקת הנובעת כתוצאה מהשימוש באתר ומכל עניין הקשור בו יהיה אך ורק בבית המשפט המוסמך במחוז תל-אביב – יפו.
השימוש באתר זה אסור מקום בו תנאי שימוש אלו אינם תקפים ו/או אינם חוקיים מסיבה כלשהי, ובפעולת המשתמש באתר הוא מצהיר מפורשות כי תנאי שימוש אלו מחייבים אותו ומותרים לאכיפה בתחומו. 
האתר יהיה רשאי בכל עת למכור את השליטה בו ו/או את פעילותו ו/או את נכסיו, רובם ו/או חלקם בכל דרך שהיא לכל גוף אחר, לרבות להסב את ההתקשרות בתנאי שימוש אלו לכל גוף כאמור, להתמזג עם כל גוף אחר וכיוב’.
תנאי שימוש אלו מהווים הסכם אשר מחייב את הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם. 
האתר יהיה בכל עת רשאי לפעול בלא כל הגבלה לשם מילוי כל דרישת כל רשות מוסמכת, מבלי שהדבר יחשב כפגיעה במשתמש בדרך כלשהי, לרבות מסירת כל פרט שנדרש על ידי רשות מוסמכת שכזו, לרבות מסירת כל פרטי משתמש ככל שידרש.
תנאי שימוש אלו יחד עם הצהרת הפרטיות וכל מסמך משפטי מחייב אחר הנכלל באתר זה, דוגמת הנוהל עם החברות המסחריות) מהווים את ההסכם השלם והמלא בין המשתמש והאתר בהקשר עם אתר זה, ומחליפים כל תקשורת ו/או הצעה קודמת, בין במתכונת אלקטרונית, ובין בעל-פה או בכתב, שעברו בין המשתמש והאתר ביחס לאתר זה. 
גירסה מודפסת של תנאי שימוש אלו, של כל יתר ההסכמים הנזכרים לעיל ובאתר ושל כל הודעה שהועברה במתכונת אלקטרונית יהוו ראיה קבילה בהליכים משפטיים כלשהם. 
בכל שאלה ובקשה תוכלו לפנות אלינו במייל שלהלןInfo.customerservice@Pharmabest.biz 

 

מדיניות האיכות

 • הנהלת פרמהבסט (“הארגון”) רואה הזדמנות בצורך לתת מענה לסביבה הגלובאלית המשתנה ועל כן החליטה ליישם את מערכת ניהול האיכות על פי דרישות תקן ת”י ISO 9001:2015.
 • הנהלת הארגון מתחייבת לעמוד בכל הדרישות התחיקתיות המתחייבות מתחום עיסוקו של הארגון תוך שימת לב  לדרישות לקוח ומחזיקי עניין.
 • ההנהלה תבטיח יישום תהליך של שיפור מתמיד המתבסס על קביעה תקופתית של מטרות ויעדים בתחומי האיכות והתפעול במטרה להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה ולתת מענה מיטבי לצרכיהם וציפיותיהם.
 •  חשיבה מבוססת סיכונים תנחה את ההנהלה ובהתאמה יקבעו בקרות מונעות כדי למזער השפעות שליליות וכן ייעשה שימוש מרבי בהזדמנויות כאשר אלה מופיעות.
 • מערכת ניהול האיכות בארגון תיסקר תקופתית על מנת לוודא את מידת עדכונה, האפקטיביות שלה בהשגת מטרות ההנהלה ומידת יישומה והטמעתה בכל דרגי הארגון ועובדיה.

Quality Policy

 • Pharmabest-Philtel management regards their ability  to provide response to the ever-changing global environment as a golden opportunity, and therefore decided to implement the Quality Assurance system according to ISO 9001: 2015 requirements.
 • The management undertakes to comply with all the legislative requirements of the organization’s field of activity, including medicine, food for medical purpose,  medical device, etc. (national and international standards, regulations, orders and any other law), taking into consideration the requirements of the customer and of stakeholders.
 • The management will ensure the implementation of a continuous improvement process based on a periodic goals and objectives settings in the quality and operations area in order to ensure the satisfaction of its customers and to provide an optimal response to their needs and expectations.
 • For this purpose, risk-based thinking will guide the management and preventative controls actions will be established. Accordingly, preventive actions will be performed in order to minimize adverse effects and that maximum opportunities will be fulfilled when these occur.
 • The Quality Assurance system in the organization will be periodically reviewed in order to ascertain its degree of updating, its effectiveness in achieving the management’s goals and the degree of its implementation and assimilation at all levels of the organization and its employees.
 • This policy will be disseminated and explained within and outside the organization at the request of external parties, business partners and other stakeholders upon request.

גלישה נעימה. 

אודות פרמהבסט

לראות את הנולד, להכיר את הצרכים, להתגלגל ביחד ולהיות הורים, עבורנו – זוהי איכות חיים. אנחנו מאמינים כי כמו בכל סיפור טוב, סוף מעשה בהבנה תחילה. אז בואו נתחיל מההתחלה…

פרמהבסט נוסדה בשנת 1951 ע”י ב.סטמפלר ז”ל, בבעלות ובהנהלת משפחת סטמפלר. בשנת 1974 עברה לניהולו של החתן יהודה גולן ז”ל, מספר שנים לאחר הצטרפותו לחברה.

החל משנת 1980 חברת פרמהבסט התחילה בהפצת מוצרי ER Squibb ובשנת 1985 הצטרפו לסל המוצרים של ארגון פרמהבסט מוצרי חבישה מודרניים ומוצרי סטומה של חברת ConvaTec

החל משנת 1993 עד 1999 ארגון פרמהבסט הפך לנציג הרשמי של

(Bristol-Myers Squibb (BMS.
ככזה,  היה הארגון על ענפיו אחראי ליבוא ולשיווק של כ- 70 תרופות, מוצרי חבישה מודרניים מוצרי סטומה וכן  מזון ייעודי של חברת (Mead-Johnson Nutrition (MJN המיועד בעיקר לתינוקות ולילדים עד סוף שנת 2019.

בשנת 2008 הצטרפה לניהול הארגון הנכדה, ענת גולן, היום מנכ”לית ארגון פרמהבסט. מאז, הארגון ממשיך להתרחב והיום מייצג חברות בינלאומיות נוספות   בתחומים שונים כמו ®  Mission Pharmacal, BioGaia,  Chiaro Technology Ltd., BioMterix ואחרים.

ארגון פרמהבסט מאמין שסוף מעשה בהבנה תחילה, ואנו, כאנשי מקצוע, הורים ומטפלים צריכים לראות את הנולד.

דילוג לתוכן